Dobrostan nawiąże współpracę ze Specjalistami, którym zależy na dobrej atmosferze w pracy

Dobrostan, Śląskie, Tychy
Stacjonarna

Centrum Wsparcia Dobrostan to pierwsza placówka w Polsce integrująca nowoczesną triadę: zdrowie, psychika i prawo. To wyjątkowe podejście nie tylko podnosi standard opieki nad Pacjentem, ale również stwarza Lekarzom i Specjalistom możliwość pracy w inspirującym środowisku oraz na unikalne doświadczenia zawodowe.

O Placówce

Centrum Wsparcia Dobrostan to nowopowstałe centrum medyczne w Tychach, położone blisko urokliwego miejsca jakim są Paprocany. Integrujemy wysokiej klasy wsparcie medyczne, psychologiczne i prawne, aby zapewnić naszym Pacjentom kompleksową opiekę, obejmującą najistotniejsze aspekty ich zdrowia i życia.

Stawiamy na wysoką jakość, zaangażowanie oraz atmosferę pracy opartą na szacunku i dobrych relacjach. Wnętrza naszego centrum zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać komfort pracy Lekarzom oraz dobre samopoczucie Pacjentom. W naszym centrum nie tylko Pacjent jest ważny, ale również Specjalista, który w dobrej atmosferze i odpowiednich warunkach będzie miał komfort pracy.

Zapraszamy do współpracy wszystkich Lekarzy i Specjalistów, którzy podzielają naszą misję do zapewniania najwyższej jakości opieki medycznej. Dołącz do nas i twórz z nami miejsce, które stawia na najwyższe standardy opieki oraz przyjazne warunki pracy.

Nasz cel to zapewnienie kompleksowego wsparcia, które umożliwi naszym Pacjentom osiągnięcie pełnego dobrostanu. Oferujemy szeroki, wzajemnie uzupełniający się, zakres usług, w tym:

Opieka medyczna: Nasz Zespół Specjalistów z różnych dziedzin medycyny zapewnia pełne wsparcie zdrowotne.
Strefa Ciała i Urody: Zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii, masaże terapeutyczne, relaksacyjne i zdrowotne, praca z ciałem, medyczna akupunktura.

Centrum Wsparcia Uzależnień Behawioralnych i od Substancji: Pomoc dla osób zmagających się z uzależnieniami od substancji oraz behawioralnymi (internet, gry komputerowe, zakupy, praca, seks, pornografia, hazard). Prowadzimy psychoterapię indywidualną i grupową, a także indywidualnie dobrany Protokół Wsparcia Dobrostan.
Wsparcie Dzieci i Młodzieży: Kompleksowe podejście do zdrowia psychicznego Dzieci i Młodzieży przez wykwalifikowany zespół Specjalistów, oferujące pełną diagnostykę (szeroki wachlarz testów) oraz fachowe opinie.
Wsparcie dla Biznesu, Sportowców, Służb Mundurowych i Polityków: Treningi psychoregulacji pomagające w zarządzaniu stresem i emocjami, poprawie jakości życia i osiąganiu lepszych wyników w swojej dziedzinie.

Wsparcie prawne / mediacje: Pomoc prawna w sprawach rozwodowych, rodzinnych, alimentacyjnych oraz w zakresie prawa gospodarczego, wspierając Przedsiębiorców w ich działalności. Oferujemy także mediacje i tworzenie ugód w celu rozwiązywania konfliktów rodzinnych, biznesowych i innych sporów.

Zapraszamy do aplikowania do naszej placówki i dołączenia do naszego Zespołu, który stawia na najwyższe standardy opieki oraz przyjazne warunki pracy.

Twórzmy razem miejsce, w którym Pacjenci i Specjaliści czują się wyjątkowo dobrze.

Kontakt
kontakt@dobrostan-gabinety.plDodano: 07.07.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie