Klinika Zdybski w Ostrowcu Św. zatrudni lekarza dermatologa

DERMEDIC Jacek Zdybski, Świętokrzyskie, Ostrowiec Św.
Stacjonarna

Klinika Zdybski to klinika dermatologiczna aktywnie prowadząca badania kliniczne w dwóch lokalizacjach oraz prowadząca standardowe wizyty dermatologiczne. W związku z rozwojem placówki poszukuje lek dermatologa do stałej współpracy. Możliwe jest zatrudnienie lekarza w trakcie specjalizacji na 4/5 roku studiów.

Zakres obowiązków:
wizyty dermatologiczne
zabiegi dermatologiczne (wycięcia zmian chirurgiczne i laserowe itp)
mile widziana chęć i umiejętność wykonywania zabiegów laserowych oraz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (Lutronic, Cutera)

Wymagania:
samodzielność w pracy
rzetelność w prowadzeniu dokumentacji medycznej
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
pracę w prężnie rozwijającej się placówce
elastyczny grafik
nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego
pracę w zgranym zespole
uczestnictwo w prowadzeniu badań klinicznych

Kontakt
pr@zdybski.pl
793111462

Dodano: 27.05.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie