Pedodonta (Warszawa)

OQP.agency, Mazowieckie, Warszawa
Stacjonarna

Jesteśmy prywatną placówką stomatologiczną dedykowaną najmłodszym pacjentom. Nasz zespół tworzy 4 Lekarzy wspieranych przez profesjonalną asystentkę, w kameralnej atmosferze dwóch w pełni wyposażonych gabinetów. Szukamy Lekarza Dentysty, który podziela naszą pasję do tworzenia uśmiechu na twarzach dzieci.

Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Kim jesteśmy?
Nasze miejsce to więcej niż gabinet dentystyczny – to miejsce, gdzie każde dziecko czuje się bezpiecznie i komfortowo. Nasza misja to nie tylko leczenie, ale również edukacja naszych małych pacjentów i ich rodziców w zakresie zdrowia jamy ustnej. Wyznajemy wartości takie jak empatia, rzetelność i uczciwość, dążąc do tego, aby każde dziecko opuszczało nasz gabinet z uśmiechem.

Co oferujemy?
• Pracę w zespole, w którym panuje miła i sympatyczna atmosfera
• Możliwość pracy z dziećmi w pełnym zakresie stomatologii zachowawczej, w tym pedodoncji
• Dni i godziny pracy – wtorki i środy w godzinach popołudniowych i wieczornych oraz możliwość pracy w soboty, idealnie dostosowane do potrzeb naszych małych pacjentów
• Atrakcyjne warunki współpracy (około 40%)

Wyposażenie gabinetu: RVG, sedacja, ciekła gutaperka, maszynowe opracowywanie kanałów, endometr oraz systemy do endodoncji.

Zaaplikuj do nas, jeśli:
• Posiadasz minimalne doświadczenie po stażu i chęć do pracy z dziećmi
• Jesteś empatyczny i posiadasz umiejętność łagodzenia dziecięcych obaw związanych z wizytą u Dentysty
• Chcesz rozwijać się w zakresie ortodoncji – oferujemy wsparcie w tej dziedzinie
• Cenisz pracę w zespole, gdzie każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i z największą troską

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i wspólnie tworzyć miejsce przyjazne dzieciom, gdzie każdy dzień przynosi nowe uśmiechy, prześlij swoje CV na adres: rekrutacjaoqp3@gmail.com lub zadzwoń pod nr 731-644-255.

Zapraszamy!

W CV prosimy zawszeć klauzulę:
„Wyrażam zgodę dla OQP.agency na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”Dodano: 09.05.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie