Pielęgniarz / Pielęgniarka w prywatnym w szpitalu

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work, Śląskie, Bielsko-Biała
Stacjonarna

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego Klienta w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIELĘGNIARKA
– praca na różnych oddziałach, mile widziane również sanitariuszki!

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Czas trwania projektu: praca na dłuższy czas

Obowiązki:

Obsługa procesów pielęgniarskich związanych ze znieczuleniem pacjenta oraz opieką około-znieczuleniową
Realizacja zadań terapeutycznych, diagnostycznych i administracyjnych zleconych przez lekarza
Asystowanie lekarzowi w trakcie procesu znieczulenia
Zapewnienie całościowej opieki nad powierzonym pacjentem

Wymagania:

Dyplom pielęgniarski i aktywne prawo wykonywania zawodu
Znajomość programów informatycznych do obsługi świadczeń medycznych
Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym empatia
Umiejętność pracy w zespole
Doświadczenie analogicznym stanowisku na bloku operacyjnym – mile widziane

Co możemy Ci zaoferować?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
Świadczenia socjalne
Stabilną, wieloletnią pracę u rzetelnego Pracodawcy
Możliwość rozwoju zawodowego
Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Dodano: 20.06.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie