Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna zatrudni lekarza psychiatrę

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Bezpieczna Przystań, Mazowieckie, Warszawa
Stacjonarna

NIEPUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA ,,BEZPIECZNA PRZYSTAŃ”

Stanowisko: Lekarz psychiatra
Miejsce pracy: Warszawa Bemowo
Rodzaj pracy: do ustalenia liczba godzin pracy
Data rozpoczęcia pracy: wrzesień 2024 r.

Opis stanowiska:
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ,,Bezpieczna Przystań” poszukuje lekarza psychiatry do pracy z dziećmi i młodzieżą. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie badań i diagnozowanie oraz konsultacje, współpracę z rodzicami i innymi specjalistami, a także udział w zespołowych działaniach poradni.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe lekarskie (specjalizacja: psychiatria)
Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.
Umiejętność pracy w zespole oraz nawiązywania pozytywnych relacji z dziećmi i ich rodzicami.
Zaangażowanie oraz pasja w pracy.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji.
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach.
Pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole specjalistów.
Zespołowe superwizje.

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i kilku słów o sobie na adres e-mail: sekretariat@bezpiecznaprzystan.edu.pl z dopiskiem ,,Lekarz psychiatra” w temacie wiadomości. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z RODO.

Kontakt: sekretariat@bezpiecznaprzystan.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie pomagajmy dzieciom w rozwijaniu ich pełnego potencjału!

Dodano: 11.06.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie