Poszukujemy Fizjoterapeuty, Trenera Sensomotoryki

Fitness Medical Center, Mazowieckie, Sierpc
Stacjonarna

Fitness Medical Center w Sierpcu poszukuje do swojego zespołu Fizjoterapeuty, Trenera Sensomotoryki.
Zakres obowiązków:
– indywidualna praca z pacjentem (konsultacje fizjoterapeutyczne, terapia manualna, ćwiczenia, masaże lecznicze)
– prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami
Nasze oczekiwania:
– praca od poniedziałku do piątku ( ewentualnie 2/3 x tyg.)
– wykształcenie wyższe kierunkowe (ewentualnie licencjat lub ostatni rok studiów)
– mile widziane kursy kierunkowe specjalistyczne
– komunikatywność i zaangażowanie
Oferujemy:
– umowę o pracę/zlecenie lub działalność gospodarcza (stawka godzinowa lub procent od usługi – od 60 do 100 PLN)
– pracę w przyjaznej atmosferze placówce rehabilitacyjnej z ugruntowaną renomą

CV prosimy składać drogą elektroniczną na adres mailowy kontakt@fizjo-centrum.pl z załączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dodano: 08.05.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie