Poszukujemy Lekarza do Poradni POZ – Medycyna Rodzinna / Internista / Pediatra

Omega Medical Clinics, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz
Stacjonarna

Centrum Medyczne w Bydgoszczy, rozpoznawalna marka na rynku lokalnym, poszukuje do współpracy lekarza specjalizującego się w medycynie rodzinnej, internie lub pediatrii. Oferujemy możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole, który stawia na jakość świadczonych usług i profesjonalną opiekę nad pacjentami.

Główne zadania:
• Prowadzenie ambulatoryjnej opieki medycznej nad pacjentami w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.
• Diagnozowanie i leczenie chorób, prowadzenie dokumentacji medycznej.
• Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki zdrowotnej.

Wymagania:
• Wykształcenie medyczne wraz z prawem wykonywania zawodu na terenie Polski.
• Specjalizacja w dziedzinie medycyny rodzinnej, interny lub pediatrii (lub w trakcie specjalizacji).
• Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
• Elastyczny czas pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb (możliwość pracy w pełnym lub częściowym wymiarze godzin).
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie.
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
• Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym centrum medycznym.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

Napisz do nas na adres e-mail: rekrutacje@omegamc.pl
Zadzwoń pod numer: 603 970 808
Aplikuj: https://omegamc.pl/kariera-3/lekarz-do-porani-poz-lekarz-medycyny-rodzinnej-pediatra-internista/

Dodano: 10.05.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie