Praca dla Dermatologa konsultacje i/lub zabiegi

dr Englert DermaClinic, Małopolskie, Kraków/Alwernia
Stacjonarna

Minimalne doświadczenie:
Specjalista
Wynagrodzenie od:
60% od wizyty
Wymiar pracy:
Elastyczny
Typ zatrudnienia:
B2B

Opis
Dr Englert DermaClinic to nowoczesna placówka medyczna, specjalizująca się w dermatologii i medycynie estetycznej. Poszukujemy dermatologa, który dołączy do naszego zespołu specjalistów celem zapewnienia opieki pacjentom na najwyższym poziomie.
Jesteśmy ukierunkowani na długotrwałą współpracę. Pragniemy żeby nasi współpracownicy z radością i pasją wykonywali swoje obowiązki. Jesteśmy otwarci na wszelkie rozwojowe pomysły wzbogacające naszą ofertę oraz zadowolenie naszych pacjentów.

Zakres obowiązków:
świadczenie porad dermatologicznych dla dorosłych i/lub dzieci
lub wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej
lub zabiegów laseroterapii

Oferujemy:
-Nowoczesny i dobrze wyposażony gabienet chirurgiczny i zabiegowy
-Wideodermatoskop Fotofinder
-Laser tulowy
-Aparat krio
-Zestaw do elektrokoagulacji
-Możliwośc wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, mezoterapia, botokos, osocze bogatopłytkowe
-wysyłanie wycinków hist-pat do Szpitala Uniwersyteckiego lub Diagnostyki

Kontakt: praca@drenglertdermaclinic.com

Dodano: 11.06.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie