Praca dla stomatologa, ortodonty lub technika dentystycznego w międzynarodowej firmie znanej z systemu Invisalign

Align Technology, Śląskie, Katowice lub Kraków (i okolice)
Stacjonarna

Dołącz do nas!

W Align Technology wierzymy, że lepszy uśmiech ma moc budowania lepszej przyszłości, ​dlatego tworzymy technologię cyfrową, która pomaga ludziom iść naprzód ​w życiu.
W ramach tego stanowiska będziesz wspierać stomatologów, ortodontów  oraz kliniki dentystyczne w poszerzaniu ich wiedzy z zakresu zastosowania produktów firmy (nakładek Invisalign). Twój obszar pracy to Śląsk lub Małopolska, dlatego poszukujemy kandydatów zlokalizowanych właśnie w tym rejonie.

Twoje zadania:
-zapewnienie wsparcia ortodontom i dentystom ogólnym w zakresie oceny przypadku, wsparcia ClinCheck, a także rozwiązywania problemów klinicznych,
-wsparcie merytoryczne klientów m.in. podczas wydarzeń edukacyjnych, wizyt w gabinetach czy w bezpośrednim kontakcie z ortodontami/stomatologami pracującymi z systemem Invisalign,
-wsparcie kluczowych projektów klinicznych oraz rozwoju produktów i usług,
-aktywna współpraca z działami sprzedaży, marketingu czy obsługi klienta.

Nasze oczekiwania:
-wykształcenie kierunkowe – dyplom lekarza dentysty (ukończona specjalizacja z ortodoncji lub doświadczenie w ortodoncji będzie dodatkowym atutem) lub tytuł technika dentystycznego,
-dobra znajomość języka polskiego oraz komunikatywna języka angielskiego,
-prawo jazy kategorii B,
-chęć podróżowania po regionie do 70% czasu (dojazdy do klinik i gabinetów).

Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat,
-szeroki pakiet benefitów w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, PPK,
-przejrzystą ścieżka zawodowa,
-pracę w międzynarodowej organizacji znanej z systemu Invisalign.

Jeśli jesteś zainteresowany/a to zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem aradomska@aligntech.com lub do aplikacji bezpośrednio przez link https://jobs.aligntech.com/jobs/39870?lang=en-us&previousLocale=pl-PL

Dodano: 10.06.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie