Psycholog/psychoterapeuta

Fundacja Niepodzielni, Wielkopolskie, Poznań
Zdalna

Oferta pracy: Psycholog/Psychoterapeuta

Fundacja Niepodzielni poszukuje do swojego zespołu osób na stanowisko Psycholog/Psychoterapeuta.
Jesteśmy Fundacją działającą od 2022 roku na rzecz promowanie zdrowia psychicznego. Naszym celem jest szerzenie dostępności do konsultacji psychologicznych i psychoterapii, a także psychoedukacji oraz zmniejszenie stygmatyzacji w zakresie zdrowia psychicznego.

Lokalizacja:
– Poznań, możliwość pracy całkowicie zdalnej.

Opis stanowiska:
Do głównych zadań na tym stanowisku należy:
– Prowadzenie konsultacji psychologicznych lub/i sesji psychoterapeutycznych niskopłatnych i pełnopłatnych.
– Przeprowadzanie 4 godzin konsultacji tygodniowo w ramach wolontariatu (są to konsultacje niskopłatne za 55 zł, a dochód przeznaczany jest na dalsze działania Fundacji, w tym benefity dla psychologów).
– Po przeprowadzeniu 12 konsultacji niskopłatnych, możliwość prowadzenia nieograniczonych konsultacji pełnopłatnych.
– Możliwość udziału w dodatkowych aktywnościach takich jak prowadzenie webinarów, szkoleń, grup wsparcia czy pisanie treści, które są dodatkowo płatne.
Wymagania:
– Ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia.
– Mile widziane rozpoczęcie lub ukończenie szkoły psychoterapii.
– Pierwsze doświadczenia w pracy z pacjentem.
– Chęć ciągłego rozwoju.
– Przestrzeganie zasad etyki zawodowej.
– Gotowość do częściowej pracy wolontariackiej.

Oferujemy:
– Wynagrodzenie 90 zł za pełnopłatną sesję (koszt sesji dla pacjenta to 135 zł).
– Superwizję grupową z certyfikowanym superwizorem oraz interwizję koleżeńską z doświadczonymi psycholożkami.
– Certyfikowane szkolenia oraz możliwość udziału w eventach związanych ze zdrowiem psychicznym.
– Elastyczny grafik i możliwość pracy zdalnej.
– Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie administracyjne wraz z systemem rezerwacji.
– Comiesięczne rozliczenie na podstawie faktury i współpracę na zasadach B2B lub poprzez działalność nierejestrowaną.
– Brak umowy o wyłączności.

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: niepodzielni.hr@gmail.com.

Dodano: 03.07.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie