Wideodermatoskopowe badanie zmian skórnych Katowice

Twoje Znamiona, Śląskie, Katowice
Stacjonarna

Ogólnopolskie Centrum Badania Znamion Twoje Znamiona poszukuje lekarek/lekarzy zainteresowanych podjęciem współpracy w ramach wideodermatoskopowej diagnostyki zmian skórnych.

Naszym pacjentom oferujemy diagnostykę zmian skórnych – badania wideodermatoskopowe całego ciała z mapowaniem znamion wyznaczonych do obserwacji i kontroli, a także chirurgiczne usuwanie zmian skórnych wraz z pobraniem materiału do oceny histopatologicznej. Pacjentom z nieprawidłowym wynikiem badania oferujemy bezpłatne konsultacje onkologiczne.

Lokalizacja: Katowice

Zapewniamy:
– atrakcyjne wynagrodzenie, od 300 zł za godzinę pracy,
– profesjonalny sprzęt, wideodermatoskop FotoFinder Medicam 1000,
– system do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej,
– szkolenia z obsługi wideodermatoskopu i systemu EDM,
– elastyczny grafik dostosowany do dyspozycyjności lekarza,
– wsparcie na każdym etapie współpracy,
– profesjonalną obsługę pacjenta świadczoną przez dział obsługi pacjenta.

Nie jest wymagana specjalizacja lekarska, ofertę współpracy kierujemy do wszystkich lekarzy chcących rozwijać się w obszarze diagnostyki zmian skórnych, którzy mają doświadczenie w ocenie i diagnozie znamion. Zależy nam na współpracy z lekarzami, którzy wspólnie z nami będą realizować misję upowszechniania badań profilaktycznych w kierunku nowotworów skóry, co mamy nadzieję przełoży się na zmniejszenie umieralności z powodu tej choroby.

W związku z rozwojem Centrum Twoich Znamion, aktywnie rekrutujemy także w innych miastach. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony internetowej: https://twojeznamiona.pl/

Kontakt
rekrutacja@twojeznamiona.pl
881445637Dodano: 04.07.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie