Konserwator

Regionalne Centrum Zdrowia, Lubin; ul. gen. Józefa Bema 5-6, Dolnośląskie, Lubin
Stacjonarna

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Konserwator​ do jednej z naszych placówek – Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie.

Opis stanowiska:

Wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie Spółki w tym:

robót mechaniczno-ślusarskich i konserwacyjno-naprawczych zgodnie z technologią i wiedzą fachową,
prac związane z konserwacją urządzeń wodno – kanalizacyjnych (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji),
naprawa zamków, okuć stolarskich, regulacja i uszczelnianie skrzydeł drzwi i okien,
drobne prace glazurnicze, typu przyklejanie odpadających płytek, uzupełnianie ubytków fugi,
dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu (drzwi, okna, ich zamknięcia, zamki),
prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym (gipsowanie, szpachlowanie i cementowanie,
naprawa niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku, usuwanie przebarwień na ścianach i sufitach),
prace remontowo – malarskie o drobnym zasięgu np. zakładanie i naprawa wykładziny podłogowej,
prace naprawcze związane ze sprzętem meblowym (biurka, krzesła, fotele, łóżka, szafy itp. ),
pomoc pozostałym pracownikom DTE w konserwacjach, naprawach i pracach remontowych,
utrzymywanie porządku w pomieszczeniach przynależnych konserwatorowi,
dokonywanie zakupu narzędzi i materiałów niezbędnych do pracy i planowanych napraw po wcześniejszej akceptacji dozoru DTE,
wykonywanie pracy zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi, zasadami bhp oraz wiedzy technicznej, DTR oraz poleceniami i wskazówkami przełożonych.

Wymagania:

wykształcenie: średnie lub zawodowe kierunkowe,
doświadczenie w naprawie i konserwacji urządzeń i instalacji energetycznych,
świadectwo kwalifikacyjne E2,
uprawnienia.

Oferujemy:

umowę o pracę na czas określony (4242, 00 zł brutto),
przyjazną atmosferę pracy,
ciekawą i samodzielną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikuj: https://www.emc-sa.pl/pracuj-z-nami/oferty-pracy

Dodano: 09.05.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie