Lekarz Dyżurny NIŚOZ

Regionalne Centrum Zdrowia, Dolnośląskie, Lubin
Stacjonarna

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Lekarz Dyżurny NIŚOZ​ do jednej z naszych placówek – Regionalne Centrum Zdrowia w Lubinie.

Opis stanowiska:

odbywanie dyżurów w obszarze Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej,
prowadzenie dokumentacji medycznej,
współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

Wymagania:

aktualne prawo wykonywania zawodu,
ukończona specjalizacja z chorób wewnętrznych, chirurgii, anestezjologii, pediatrii, ortopedii, ratownictwa medycznego lub ukończony 2 rok ww. specjalizacji,
nastawienie na jakość obsługi Pacjenta,
podstawowa znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia,
czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza,
przyjazną atmosferę pracy,
pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

Dodano: 24.04.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie