Lekarz Pediatra

Regionalne Centrum Zdrowia, Dolnośląskie, Lubin
Stacjonarna

Penta Hospitals ​to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy na stanowisko: Lekarz Pediatra​ do jednej z naszych placówek – Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie.

Opis stanowiska:

praca na Oddziale Pediatrycznym,
prowadzenie dokumentacji medycznej,
współpraca z personelem medycznym.

Wymagania:

aktualne prawo wykonywania zawodu,
specjalizacja z pediatrii,
wysoka jakość obsługi Pacjenta,
dobra organizacja pracy własnej,
umiejętność pracy w zespole,
dbanie o pozytywny wizerunek placówki.

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia,
czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza,
przyjazną atmosferę pracy,
pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

Dodano: 24.04.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie