Opiekun/Opiekunka- wiza sponsorska – UK

Ewl International, Zagranica, Chatham, Kent
Stacjonarna

Opiekunka/Opiekun- wiza sponsorska – UK
Dla naszego Klienta organizacji działającej w sektorze opieki zdrowotnej i społecznej, oferującej wsparcie dla osób wymagających różnorodnej opieki, zarówno w zakresie zdrowia psychicznego, jak i fizycznego poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko pracownika wsparcia w procesie zdrowienia.
Lokalizacja: Chatham, Kent, Wielka Brytania

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u klienta
• Wynagrodzenie: £26,174 rocznie
• 48 godzin tygodniowo (możliwość pracy w większym wymiarze godzin)
• Elastyczna praca w godzinach kontraktowych zgodnie z potrzebami usług, zazwyczaj według grafiku obejmującego poranki, wieczory, weekendy i święta
• Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (po obniżonej cenie)
Zadania:
• Podawanie leków
• Zapewnianie opieki osobistej
• Zachęcanie do wykonywania codziennych zadań, takich jak gotowanie i sprzątanie
• Zachęcanie i motywowanie podopiecznych do utrzymywania dobrego poziomu higieny osobistej oraz dbałości o czystość otoczenia
• Zapewnianie, aby otoczenie było zawsze czyste
• Monitorowanie stanu zdrowia podopiecznych i oferowanie wsparcia emocjonalnego tam, gdzie jest to potrzebne
• Zachęcanie podopiecznych do angażowania się w różnorodne, ciekawe zajęcia społeczne zarówno w domu, jak i poza nim
• Rozwijanie ciepłych i pełnych zaufania relacji z podopiecznymi oraz ich rodzinami, umożliwiając im jak najpełniejsze korzystanie z usług
• Nauczanie umiejętności życiowych, takich jak zakupy i korzystanie z transportu publicznego
• Współpraca z innymi pracownikami służby zdrowia, aby zapewnić najwyższe możliwe standardy opieki
• Zapewnianie towarzystwa

Wymagania:
• Kwalifikacje / szkolenia związane z opieką
• Min. rok doświadczenia w dowolnym rodzaju opieki
• Dobra znajomość j. angielskiego

Kontakt: magdalena.czacharowska@ewl.com.pl lub 695233428

Będzie nam miło, jeżeli wspomnisz o medicol.pl 🙂

Dodano: 16.10.2024

Ogłoszenia z tej kategorii

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie