Psychiatra

Complex Adrian Kurzeja, Zachodniopomorskie, Gdańsk
Stacjonarna

Poszukujemy dynamicznych i zaangażowanych lekarzy psychiatrów do pracy w naszym zespole, zarówno w zakresie psychiatrii dorosłych, jak i psychiatrii dziecięcej.
Wizyty mogą się odbywać online.

Zakres obowiązków:
– Diagnozowanie i leczenie pacjentów dorosłych oraz dzieci z zaburzeniami psychicznymi.
– Prowadzenie konsultacji psychiatrycznych, oceny stanu psychicznego pacjentów oraz wdrażanie odpowiednich metod terapeutycznych.

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy z pacjentami dorosłymi lub dziećmi (preferowane).
– Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
– Empatia, zaangażowanie oraz chęć ciągłego rozwoju zawodowego.
– Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza.

Wymagane uprawnienia : Lekarz specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży lub osób dorosłych / rezydent psychiatrii dzieci i młodzieży lub osób dorosłych

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i zakresu obowiązków.
– Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy na pełen etat lub część etatu.
– Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach specjalistycznych.

Kontakt (proszę wspomnieć o medicol.pl)

biuro@recag.pl

796298300

Dodano: 26.08.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie