Zatrudnimy położną

Gyncentrum, Śląskie, Bielsko-Biała
Stacjonarna

Zatrudnimy położną do pracy w klinice w Bielsku-Białej.

Kim jesteśmy? 👇
Gyncentrum Sp. z o. o. to innowacyjny ośrodek medyczny rozwijający swoją działalność na wielu płaszczyznach związanych z diagnostyką wspomaganego rodzicielstwa i leczeniem niepłodności.

Jakie obowiązki obejmuje to stanowisko?
Wykonywanie badań niezbędnych do monitorowania ciąży fizjologicznej;
Prowadzenie porodu oraz monitorowanie płodu przy wykorzystaniu aparatury medycznej;
Realizacja zleceń lekarza w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji pacjentek;
Samodzielne udzielanie określonych świadczeń w celach profilaktyki, leczenia oraz diagnostyki;
Prowadzenie działalności edukacyjno-zdrowotnej w zakresie przygotowania do życia w rodzinie, metod planowania rodziny oraz ochrony macierzyństwa i ojcostwa;
Udzielanie rekomendacji w zakresie prawidłowej opieki, dbania, higieny oraz żywienia noworodka;
Wykonywanie zleceń lekarskich pacjentom zgłaszającym się do Kliniki;
Udzielanie pomocy przy badaniu pacjentów w zakresie koniecznym do sprawowania opieki medycznej;
Kompletowanie, prowadzenie i zabezpieczanie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi;
Praca w punkcie pobrań.

Czego oczekujemy?
Wykształcenie min. średnie medyczne z zakresu położnictwa;
Aktualne prawo wykonywania zawodu;
Znajomość obsługi komputera;
Orientacja na Pacjenta – wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;
Obowiązkowość, dokładność oraz życzliwość;
Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku położnej (mile widziane).

Co oferujemy?
Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
Możliwość rozwoju zawodowego;
Pracę pełną wyzwań i satysfakcji;
Elastyczny grafik;
dofinansowanie zajęć sportowych;
ubezpieczenie na życie;
dodatkowe świadczenia socjalne;
dofinansowanie wypoczynku.

Zapraszam do kontaktu! 👋
a.sonczek@gyncentrum.pl

Dodano: 25.07.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie