Elektryk

Regionalne Centrum Zdrowia, Dolnośląskie, Lubin
Stacjonarna

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Elektryk​ do jednej z naszych placówek – Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie.

Opis stanowiska:

eliminowanie zagrożeń porażeniowych,
wykonywanie lub przebudowywanie istniejących instalacji elektrycznych,
konserwowanie, diagnozowanie, wykrywanie i usuwanie uszkodzeń w instalacjach elektrycznych,
instalowanie maszyn i urządzeń elektrycznych z zapewnieniem właściwych warunków eksploatacji,
instalowanie, konserwowanie lub remontowanie opraw oświetleniowych oraz instalacji oświetleniowych,
diagnozowanie, wyszukiwanie i usuwanie uszkodzeń w instalacji technicznych eksploatowanych w spółce,
diagnozowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń elektrycznych oraz wykonywanie prostych zabiegów konserwacyjnych i napraw,
wykonywanie pomiarów eksploatacyjnych instalacji elektrycznych i piorunochronnych,
wykonywanie drobnych prac montersko-ślusarskich, związanych z naprawą urządzeń i sprzętu elektrycznego,
montowanie, demontowanie elektrycznych urządzeń technicznych stanowiących wyposażenie Spółki,
prace przy eksploatacji i badaniu sprzętu medycznego,
praca przy montażu oraz eksploatacji instalacji technicznych użytkowanych w obiektach budowlanych RCZ sp. z o. o. ,
eksploatacja źródeł oraz instalacji gazów medycznych.
praca w systemie równoważnym – 12h.

Wymagania:

wykształcenie: średnie lub zawodowe kierunkowe,
doświadczenie w naprawie i konserwacji urządzeń i instalacji energetycznych,
świadectwo kwalifikacyjne E1,
uprawnienia SEP.

Oferujemy:

umowę o pracę na czas określony (4242, 00 brutto​),
przyjazną atmosferę pracy,
ciekawą i samodzielną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikuj: https://www.emc-sa.pl/pracuj-z-nami/oferty-pracy

Dodano: 09.05.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie