Praca w Niemczech / Ueckermünde – Fizjoterapeutka /-ta

Nova Vitale, Zagranica, Ueckermünde
Stacjonarna

Poszukujemy

Fizjoterapeuty/-tki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Firma: Nova Vitale – praktyka fizjoterapeutyczna w Ueckermünde/Niemcy,

Zakres obowiązków:

– rehabilitacja pourazowa

– masaże fizjoterapeutyczne

– drenaż limfatyczny

– gimnastyka lecznicza

– terapia manualna

– fizykoterapia

Wymagania

– dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii,

– mile widziane doświadczenie w zakresie fizjoterapii (praktyki, staże, zatrudnienie),

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

– życzliwe podejście do pacjenta, cierpliwość, empatia,

– umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków pracy,

– prawo jazdy kat. B

– zaletą będą kursy z drenażu limfatycznego i terapii manualnej.

Oferujemy:

– niemieckie warunki zatrudnienia: umowę o pracę na czas nieokreślony, pełen etat, ze wszystkimi świadczeniami,

– pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do nostryfikacji,

– atrakcyjne warunki zatrudnienia,

– pracę w sympatycznym i profesjonalnym zespole,

– możliwość pracy w praxis lub na wizytach domowych.

– darmowy nocleg – pierwsze dwa tygodnie pracy,

– pomoc w znalezieniu mieszkania,

CV prosimy o wysyłanie najlepiej w języku niemieckim na adres e-mail: physiotherapie.novavitale(at)gmail.com

Dodano: 24.04.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie