Fizjoterapeuta/Osteopata 6 000 – 10 000/miesięcznie

FizjoBell, Mazowieckie, Warszawa
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków

– indywidualna praca z pacjentem (diagnostyka, ustalenie planu i przeprowadzenie terapii) dorosłych i/lub dzieci
– kontrolowanie postępów rehabilitacji
– prowadzenie dokumentacji medycznej
– współpraca z pozostałymi członkami zespołu (psycholog, dietetyk, trener motoryczny itd)

Nasze wymagania

– aktywne prawo do wykonywania zawodu
– min. 2 letnie doświadczenie w pracy indywidualnej z pacjentem
– min. 2 rok studiów z zakresu osteopatii
– sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność
– mile widziana chęć tworzenia wspólnych treści w social mediach

To oferujemy

– stabilną i rozwojową współpracę w zespole medycznym
– wysokie wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
– wsparcie i współpracę z doświadczoną kadrą FizjoBell a także lekarzami i położnymi z placówek zewnętrznych
– stały napływ nowych pacjentów otwartych na leczenie osteopatyczne
– aktywny kalendarz w ZL
– pomoc przy tworzeniu własnej marki w social mediach
– elastyczny grafik (wstępnie ok. 3 dni w tygodniu)

Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilną (umowa zlecenie lub B2B), do wyliczeń przyjęto 16h w tygodniu i najczęściej sprzedawaną usługę o wartości 220 złotych.

Kontakt
aleksandra@fizjobell.pl

Dodano: 07.05.2024

Ułatwiamy proces rekrutacji

Dodaj ogłoszenie